ORGANIZATION

1999 yılında Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde kadın giyimi üzerine servis veren A46 mağazasını açarak iş hayatına giren Tuvana Büyükçınar, 2003 yılında eşi ve ortağı Selim Demir ile birlikte A46 Organizasyon’u, 2005 yılında da Tuvanam’ı hayata geçirdi.

Hem bireysel hem kurumsal her türlü etkinlik alanında tasarımdan konstrüksiyona, teknik danışmanlıktan show ve performans tedariğine kadar bir organizasyonun ihtiyacı olan her alanda çözümler üreten A46 Organizasyon, üstlendiği etkinliklerin yönetimini de gerçekleştiriyor.

Düğün, ürün lansmanları, film galaları, bina ve alışveriş merkezi açılışları, ödül töreni ve yarışma organizasyonları, yılbaşı sokak dekorasyonları, kitlesel açık hava organizasyonları ve kurumsal toplantılar A46 Organizasyon’un faaliyet gösterdiği alanlar arasında yer alıyor.

2003 yılında hayata geçen A46 Organizasyon’un bugün İstanbul, Abu Dhabi ve Riyadh’da ofisleri bulunuyor. Bir yüzü dünyaya bakan A46’yı farklılaştıran en önemli özelliği özgün tarzı ve stili. A46’da her şey tasarımla başlıyor. Yapılan her tasarımda ise konsept bütünlüğüne dikkat ediliyor.

Çözüm odaklı çalışma prensibi ve hayalleri gerçekleştirmeye yönelik uygulama kalitesi ile A46 Organizasyon, tüm detayları incelikle tasarlayıp organizasyon gününü şıklıkla şekillendiriyor.

Services

  • GALA, LASNMAN & AÇILIŞLAR
  • PARTİLER & ETKİNLİKLER
  • FESTİVAL & SOKAK DEKORASYONLARI
  • ÖDÜL TÖRENLERİ

References

SISTER COMPANIES

Yaratıcı etkinlikler tasarlayan A46 Organizasyon, moda sektörünün kalbinin attığı Tuvanam, çocuk odalarına bambaşka bir boyut kazandıran 3 Moms ve ev dizaynına yeni bir soluk getiren 3 Homes markaları “Sister Companies” adı altında buluşuyor.

TUVANAM
3HOMES
3MOMS

E-BULLETIN MEMBERSHIP

    Be a member in order to be updated.